Shure Video Konferans Mikrofonları

Video konferans sistemleri her geçen gün pazar payını arttırmaya devam ediyor. Özellikle bulut çözümleri ile birlikte kullanıcılara daha fazla özellik sağlayan video konferans çözümlerinde, ses ve görüntü altyapıları daha da önemli hale gelmeye başladı.

Shure’un video konferans sistemleri için üretmiş olduğu mikrofonlar ses kalitesi, yönetim ve dizayn olarak en dikkat çeken çözümlerin başında geliyor. Shure MXA910 tavan tipi ve MXA310 masa tipi mikrofonları toplantı odaları, çok amaçlı alanlar, yönetici odaları için tasarlandı. Dante protokolü ile network üzerinden kullanılan, kolay kurulum ve yönetim imkanı sağlayan mikrofonlar, Poe çalışarak altyapı içinde kolaylık sağılıyor.

Shure MXA910 tavan tipi mikrofonun içerisinde 8 adet yönlendirelebilir mikrofon bulunuyor, bu mikrofonlar sistemin web arayüzlü yönetim panelinden kolayca yönlendirilebiliyor. Böylelikle masa oturma düzenine göre mikrofonları ayarlanabiliyor. Sistemin ne büyük özelliklerinden biri de yönlendirilmiş alanlarda konuşma sesi olmadığında mikrofonların otomatik olarak pasif duruma geçmesi. Bu şekilde ortamdaki gürültü seviyesi minimuma iniyor.

Sistem öncelikle video konferans için tasarlanmış olmasına rağmen, toplantı ve kurul odalarında kullanılabilmektedir. MXA910 mikrofon istenirse asma tavan paneli gibi de montaj yapılabiliyor.

Shure MXA910 tavan tipi ve  Shure MXA310 masa tipi mikrofonların demosunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir