Birçok şey kararların sonucudur; ama daha büyük sonuçlar, kararlılığın ürünüdür.

Küçük bir sermayenin büyük hedefleri ile 1985’te kurulan Atempo bugün zamanın ihtiyaçlarını sektörün gereksinimlerini karşılama konusunda güçlü bir refleks ile yoluna devam etmekte, ses, ışık ve zayıf akım sistemleri alanında profesyonel hizmetin garantisi olmaktadır. Yenilikçi bir anlayışla hareket ederek, elektronik sistemler ve temsil ettiği markalar ile sürekli büyüyen Atempo, değişen ve çeşitlenen talepler doğrultusunda faaliyet alanını sürekli genişletmektedir. Bugün Türkiye’nin her yerinden gelen son kullanıcı ve bayii taleplerini yanıtlamak üzere proje tasarım ve teknik servis hizmeti sunan Atempo Şirketler Grubu; Ankara Merkez Ofis, Antalya ve İstanbul olmak üzere üç bölge ofisinde proje tasarımı ve aktif satış ekibinden oluşan 145’i aşkın personeli ile hizmet vermektedir.

Tecrübe ve bilgi birikimi ile Atempo Şirket Grubu, hizmet ağını her geçen gün genişletmekte; Türkmenistan, Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetleri’nde bulunan ofisleri ile Proje tasarımı, satış ve teknik servis hizmetleri vermekte; Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, Kazakistan, Çeçenistan, Rusya, Ukrayna, Ürdün, Irak, Sudan, Filistin, Kosova, Romanya, Hollanda ve daha birçok ülkede proje tasarım ve üretiminden bulunmaktadır.

Her an Bizimle Tanışabilirsiniz

Türkiye’de gerçekleştirilen ses ve ışık fuarlarına aktif katılım gösteren Atempo Şirketler Grubu, siz son kullanıcı ve bayileri distribütörü olduğu markalar ile tanıştırabilir, gerekli eğitim olanaklarını sağlayarak bilgi ve tecrübesini sizinle buluşturabilir. Küresel farkındalığı ile Atempo, yurt içindeki fuarlara gerçekleştirdiği katılımının yanı sıra ses ve görüntü sistemleri sektörünü ilgilendiren yurtdışı fuarlarında da yer katılmakta, her yeni deneyimi tecrübesine dahil ederek birikimini zenginleştirmektedir.

Satış ve mühendislik kadrolarında bulunan tüm personelimiz gerek proje mahallinde gerekse yurtdışı firmalardan gelen uzmanların katılımı ile düzenli olarak gerçekleştirilen eğitimlerden geçmekte; gerekli hallerde siz son kullanıcı ve bayilere de ürünlere yönelik eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Atempo, Kurulduğu Günden Bugüne Hizmet Ağından Erişim ve Eğitime, Ürün Gamından Satış Sonrası Hizmete Kadar Her Adımını Özenle Atmaya Devam Etmektedir..

PROJE TASARIM & DANIŞMANLIK

  • Proje tasarım ve danışmanlık ekibi; Profesyonel Ses/Görüntü (Atempo Proje), AV Otomasyon ve Programlama (Atempo Proje), Zayıf Akım Güvenlik Sistemleri (Atempo Proje), Broadcast (Mavi Grup) olarak gruplara ayrılmış ve uzmanlaşmış 20 kişilik profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.
  • Proje tasarım mühendisleri, teknisyenleri ve programcıları; teknolojik gelişmeleri yakından takip edip seminer, eğitim, sertifika programları ve workshoplar’a katılım sağlayarak bilgilerini sürekli güncellemektedir. Ayrıca tedarikçiler ve şirket bünyesinde yer alan teknik personeller ile düzenli olarak şirket içi eğitim programları da düzenlenmektedir.
  • Ekipler, teknik gereksinimler ve bütçe taleplerine göre hem teknik şartname danışmanlığı hem de proje tasarım hizmeti vermektedir.

MONTAJ

  • Büyük ölçekli anahtar teslimi montaj ve devreye alma projelerinde geniş bir tecrübeye sahip olan Atempo Şirketler Grubu, tamamı tam zamanlı çalışan 50 kişilik bir montaj ve mühendislik ekibine sahiptir. Bu ekip; montaj, entegrasyon ve devreye alma hizmetleri sunmaktadır.
  • Pazardaki rakiplerin aksine dışarıdan herhangi bir personele ihtiyaç duymayan ve kendi kendine yeten bir yapısı olan montaj ekibi, Atempo’yu her anlamda ileri taşımaktadır. Sahip olduğu teknik yeterlilik ve tamamladığı projelerle Dünya Bankası, IMF, UEFA, FIFA, Birleşmiş Milletler, Hilton, Sheraton, Microsoft, TC Cumhurbaşkanlığı, TBMM gibi ulusal ve uluslararası kurumlar standartında hizmet vermektedir.

SATIŞ SONRASI TEKNİK HİZMETLER

  •   Atempo Şirketler Grubu, şirket bünyesinde satış sonrası teknik hizmet ekibi bulundurmaktadır. Bu ekip; bakım, tamir, garanti ve senelik bakım sözleşmesi gibi satış sonrası hizmetler sunmaktadır.
Translate »